Pióro wieczne – wyjątkowy prezent świąteczny

parker-pioro-wieczne-grawer-expressJeżeli szukacie eleganckiego prezentu dla szefa, to możecie zastanowić się na zakupem wytwornego pióra wiecznego. To propozycja na obdarowanie również osób bliskich. Pióro jest zawsze dobrym prezentem, zwłaszcza gdy jest dawane osobie, która na co dzień posługuje się artykułami piśmienniczymi. To prezent z klasą, który dobrze świadczy o darczyńcy.

Wyjątkowy prezent świąteczny

Spersonalizowane pióro może być wspaniałym prezentem dla szefa, klienta lub przełożonego. Producent specjalnie na nasze życzenie wykona grawer z imieniem i nazwiskiem oraz pełniącą funkcją. Pióro wieczne powinno być odpowiedniej marki z długoletnią tradycją. Na rynku jest kilka producentów, niektórzy zajmują się wyrobem piór od końca XIX wieku, m.in. Parker oraz Waterman. Synonimem klasy i elegancji są również pióra produkowane przez następujące marki Waldmann, Pierre Cardin oraz Stripula.

Dzieło sztuki podarowane od serca

Wiele modeli jest jedyna w swoim rodzaju, wyróżnia się oryginalnym i pięknym kształtem. Na rynku znajdziemy modele bogato zdobione zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Stalówka pióra wiecznego może być wykonana ze złota i srebra. Wiele eleganckich modeli ma stalówkę z metali szlachetnych. Równie istotny jest sposób napełniania pióra. Najpopularniejsze są są naboje, które szybko i sprawnie można zmienić.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *