Przekładki do dokumentów – małe i poręczne artykuły papierowe

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Początek roku jest dobrą okazją do uporządkowania segregatorów i teczek. W celu ułatwienia sobie zadania warto wyposażyć się w przekładki kartonowe i plastikowe przeznaczone do powyższych artykułów biurowych. Ogarnięcie noworocznego bałaganu w papierach może okazać się niełatwym zadaniem, zwłaszcza, gdy wróciliśmy niedawno z długiego urlopu i musimy uporządkować faktury i inne dokumenty. Czasami wystarczą niewielkie akcesoria biurowe, aby wydobyć z grubego segregatora interesujące nas arkusze. W końcu nie musimy wertować koszulek po koszulce, wystarczy zastosować kod kolorystyczny, aby na przyszłość odnaleźć się w biurowym bałaganie.

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Proste, kartonowe i kolorowe przekładki to nic innego jak zwykle papierowe kartki wykonane z papieru o wysokiej gramaturze. Dostępne są w wielu sklepach z artykułami biurowymi, hurtowniach i marketach. W zestawie znajduje się kilkadziesiąt przekładek kartonowych, zatem to jednorazowy zakup dla potencjalnego pracownika firmy. Sigma oferuje artykuły papierowe pakowane po pięć kart w różnym kolorze. Przekładki kartonowe idealnie sprawdzają się w segregatorach ringowych oraz dźwigniowych. Równie wygodne rozwiązanie to przekładki numeryczne Sigma, pozwalające na oznaczenie materiałów na partie i przejrzyste archiwizowanie.

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Odporne na uszkodzenia, wytrzymałe i proste przekładki plastikowe proponuje firma Esselte. Akcesoria posiadają możliwość nadrukowania tekstu, numerowania oraz oznaczenia kolorystycznego. Esselte proponuje również przekładki literowe, umożliwiające stworzenie skorowidzu z kontaktami personalnymi biura. Na rynku papierniczym znajdziemy także przekładki w układzie miesięcznym oraz przekładki ABC. Te drugie najlepiej sprawdzają się do teczek na akta osobowe. Niektóre przekładki mają przedziurkowane karty, tabele oraz wycięte indeksy.

Przekładki są niezbędne przy archiwizacji i porządkowaniu dokumentów w każdym biurze. Dobór artykułów biurowych zależy od zawartości segregatora i teczki. Za pomocą przekładem można rozdzielać dane osobowe, faktury firmowe oraz raporty w skali tygodniowej i rocznej. Możliwości wykorzystania przekładek są nieograniczone.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *