Samoprzylepne akcesoria do biur

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Etykiety samoprzylepne – akcesoria biurowe, które traktowane są po macoszemu w każdej firmie. Tymczasem papier samoprzylepny może przydać się każdemu. Możemy wykorzystać je do oznaczenia miejsc i pomieszczeń, podpisywania akcesoriów i mebli oraz adresowania przesyłek i paczek. Etykiety samoprzylepne to bardzo wygodne rozwiązanie w każdym biurze. Gotowe akcesoria sprowadzone do firmy na zamówienie to duża oszczędność czasu. Nie tracimy czasu na żmudne podpisywanie kopert, paczek, pudełek i segregatorów. W kilka sekund przykleimy karteczkę z odpowiednim napisem. I wszystko gotowe.

źródło:makro.pl
źródło:makro.pl

Na rynku artykułów biurowych znajdziemy przede wszystkim etykiety poliestrowe w kilku rozmiarach. Tego rodzaju materiały biurowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych. Nie straszny im deszcz, śnieg, mróz i ostre słońce. Etykiety zawsze trzymają formę i są trwałe. Najlepiej chyba sprawdzą się przy adresowaniu przesyłek, które mają przebyć długą drogę. Stosując papier samoprzylepny w biurze mamy gwarancję, że nie zabrudzimy się klejem. Etykiety samoprzylepne podlegają utylizacji. Znajdziemy także artykuły ekologiczne ulegające biodegradacji.

Sprawdzonym producentem etykiet biurowych jest marka Emerson. Kilka miesięcy temu pisałem Wam o drukach akcydensowych tego producenta. Osobiście uważam, że produkty świetnie nadają się do umieszczania napisów na innych akcesoriach. W pokoju archiwizacyjnym sprawdzą się na pewno, bo ustawiamy w nim wiele pudeł i kartonów archiwizacyjnych, które warto odznaczyć jeszcze przed zamknięciem. Etykiety Emerson dostępne są w sprzedaży na rolki. Polecam shop online Makro.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *