Środki czystości do komputerów

płyn-sigma-akcesoriawbiurze-plZakurzony monitor komputera, zabrudzony touchpad w laptopie oraz pył na obudowie PC-ta – chyba wszyscy pracownicy biurowi znają to na co dzień. Do tego dochodzi poplamiona kawą klawiatura i odciśnięte palce na ekranie. Po wielu tygodniach kusz gromadzi się i zaczyna być uciążliwy, zwłaszcza, gdy jest wśród nas alergik. W wielu sytuacjach wystarczy systematyczne stosowanie środków czystości do komputerów, aby uniknąć nieestetycznych plam i zabrudzeń. Dostaniemy je w wielu hurtowniach i sklepach z akcesoriami komputerowymi. Płyn do czyszczenia ekranów oraz ściereczka antystatyczna to podstawa w każdym biurze! Co jeszcze warto zakupić do naszej firmy?

Duży asortyment artykułów chemicznych oferuje Sigma – wiodący producent akcesoriów biurowych dla sieci Makro Cash&Carry. Płyn antystatyczny Sigma pozwala na utrzymanie czystości urządzeń PDA, skanerów, ekranów komputerowych i wyświetlaczy telefonicznych.środek-do-czyszczenia-monitorów-akcesoriawbiurze-pl Warto płyn do czyszczenia ekranów mieć zawsze pod ręką. Najlepiej przygotować miejsce w pokoju biurowym na tego rodzaju środki czystości do komputerów. Płyn w aerozolu do ekranów najlepiej używać wraz z miękką ściereczką. Artykuły chemiczne przeznaczone do sprzętu komputerowego marki Sigma nie pozostawiają smug na powierzchniach, są przyjazne dla środowiska, bo biodegradowalne.

chusteczki-akcesoriawbiurze-plDo odkurzania monitorów LCD i plastików polecam płyn w atomizerze LCD 4World LCD Monitor Cleaner, a do czyszczenia napędów CD-ROOM i DVD-ROOM warto zakupić płytę ze szczotkami do czyszczenia głowicy. W każdym biurku pracowniczym powinno znaleźć się miejsce na chusteczki czyszczące do pielęgnacji sprzętu komputerowego. Polecam produkty Vakoss. Za ich pomocą wypolerujemy laptopy, drukarki, skanery, a nawet klawiaturę. Wszędzie tam, gdzie woda mogłaby uszkodzić akcesoria komputerowe, polecam stosować piankę antystatyczną Sigma.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *