Styczniowa wyprzedaż laptopów

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Początek stycznia to okazja do kupna sprzętu komputerowego w dobrej cenie. Wyprzedaże zaczynają się już przed świętami i trwają do końca stycznia. W niektórych hurtowniach znajdziemy ciekawe oferty cenowe dla laptopów. Dobrej jakości laptop to mój must have tego miesiąca. Laptop laptopowi nierówny. Aby określić jaki komputer będzie najlepszy dla siebie, warto przyjrzeć się różnym parametrom, tj.: wytrzymałość baterii, rozmiar ekranu, właściwości karty graficznej oraz procesora. Na rynku komputery przenośne występują pod kilkoma nazwami: laptop, netbook i ultrabook. Najpopularniejsze wśród pracowników biurowych są jednak laptopy.

Gdy kupujemy sprzęt komputerowy, warto zwrócić uwagę na producenta. W tym przypadku marka jest bardzo istotna. Odradzam kupowania tanich laptopów od producentów nieznanego pochodzenia. Do najpopularniejszych marek wybieranych w Polsce należą m.in.: Asus, Sony, Dell, Apple, Lenovo, Toshiba oraz Acer. W wielu sklepach i hurtowniach dostajemy gwarancję na 24 miesiące.

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Jeżeli chodzi o przedział cenowy, to mamy szerokie spektrum możliwości. Najtańsze są netbooki. Na rynku znajdziemy produkty w cenie poniżej 1000 zł, np. Asus 1015BX-WHI156S za 799 zł. To wygodny sprzęt dla pracowników biurowych odbywających podróże służbowe. Niewielkich rozmiarów komputer przenośny zmieści się do neseseru oraz torebki. Ewentualnie możemy zainwestować pieniądze w tablet, który również użyjemy podczas wyjazdów biznesowych i szkoleń.

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Laptopy do biura to wydatek rzędu 2000 zł. Do firmy potrzebny będzie sprzęt z dwurdzeniowym procesorem, minimum 3 GB pamięci oraz dobrą kartą multimedialną, na której będzie można przedstawić prezentację biznesową. Najlepsze laptopy kosztują jednak powyżej 5000 zł. Wysokiej jakości akcesoria do laptopów oferuje firma Apple.

źródło:www.ceneo.pl
źródło:www.ceneo.pl

Na szczęście, ceny laptopów w styczniu nie są tak zatrważające. W ofercie wielu sklepów komputerowych znajdziemy dobre okazje. Niektóre markety i hurtownie przygotowały w swojej gazetce promocyjnej również możliwość zakupu laptopa. Wyprzedaż laptopów marki Acer prowadzi Makro. Czterordzeniowy netbook  Acer 15,6 dostępny jest w cenie 1529 zł.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *