Szafki na klucze i zawieszki

szafka na klucze (źródło:Panta Plast)
szafka na klucze (źródło:Panta Plast)

Nie wiem jak Wy, ale ja lubię porządek w biurze i zawsze muszę mieć wszystko pod ręką. Nie każdy jest jednak tego zdania. Niektórzy uważają, że po co dbać o ład w miejscu pracy, skoro „wszystko” może posprzątać firma zewnętrzna. Są jednak akcesoria w biurze, które wymagają od nas regularnego porządkowania i „odkładania na miejsce”. Mam na myśli klucze – czy to do sejfów czy do szafek ze  strzeżonymi aktami. Wygodnym rozwiązaniem są zawieszki na klucze. Z czasem jednak jest ich tak dużo, że trudno nam ustalić – jaki klucz pasuje do szafki z aktami czy segregatorami. Pomocne mogą okazać się specjalne szafki na klucze.

Szafki na klucze i zawieszki to wygodne rozwiązanie do każdego biura z kilku powodów. Po pierwsze pozwalają na zachowanie porządku, po drugie kształtują samodyscyplinę, po trzecie ułatwiają właściwe wykonywanie zadań, po czwarte zapewniają bezpieczeństwo dostępu. Szafki na klucze są różnych rozmiarów – znajdziemy modele, w których zmieściły cały arsenał zawieszek z kluczami oraz pudełka, w którym schowamy kilka elementów. Szafki wykonane są z tworzyw solidnych, mocnych i odpornych na czynniki zewnętrzne takie jak: woda i uderzenia mechaniczne. Proste szafki na klucze zawierają haczyki w różnych kolorach. Stosowanie kodu kolorystycznego pozwala pracownikowi biurowemu szybko odnaleźć klucz potrzebny do otworzenia odpowiedniego pomieszczenia, szafki czy skrzynki.

przywieszki do kluczy (źródło:Makro)
przywieszki do kluczy (źródło:Makro)

Jeżeli macie tendencję do gromadzenia kilku lub nawet kilkunastu kluczy po kieszeniach, polecam Wam zainwestować środki finansowe w zakup mini szafki na klucze. To wygodne rozwiązanie dla każdego. Szafkę trzyma się w biurku, nie zajmuje dużo miejsca, można zamknąć ją na klucz. Wtedy nosimy ze sobą tylko jeden egzemplarz, jest nam wygodniej, luźniej i po prostu pewniej. Mamy poczucie, że nasze klucze nie trafią w niepowołane ręce. Jeżeli potrzebujemy szafki na klucze do pomieszczeń, najlepszy będzie model wiszący w pomieszczeniu, w którym inni będą mogli również skorzystać z kluczy. Szafki zawierają elementy do zamocowania na ścianie. Dobrej jakości produkty do przechowywania kluczy oferuje firma Panta Plast. W asortymencie producenta znajdziecie również różnego rodzaju akcesoria biurowe.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *