Szuflady na dokumenty

pólka-biurowa-akcesorawbiurze-plAkcesoria nabiurkowe do archiwizacji są równie przydatne w firmie jak inne artykuły umieszczane w szafach i na regałach. Szuflady i półki na dokumenty ułatwiają nam codzienną pracę biurową. Ustawiając akcesorium na biurku, nie musimy wstawać z krzesła do szafy, aby umieścić fakturą w odpowiednim segregatorze. Akcesoria nabiurkowe pozwalają nam na archiwizowanie kilkunastu różnych dokumentów w pozycji pionowej i poziomej. To wygodne rozwiązania dla wielu pracowników, pozwalające na układanie faktur w stosy, a także segregowanie ważnych pism w jednym miejscu.

Półka biurkowa
półka-biurkowa-akcesoriawbiurze-plPrzeźroczyste szuflady na dokumenty przypominające budową półkę na dokumenty to stosunkowo tani zakup do biura. Za około 11 zł netto kupimy w wielu hurtowniach wysokiej klasy półki biurowe o systemie kaskadowym, przeznaczone do przechowywania dokumentów o różnych formatach (najczęściej A4). W ofercie Sigma znajdziemy akcesoria biurowe pozwalające umieszczać jedną szufladę jedną na drugim. W zestawie dostępne są trzy sztuki szuflad o grafitowym kolorze.

szuflada-akcesoriawbiurze-plInnowacyjne rozwiązanie dla biur proponuje marka Leitz. Półka zawiera miejsce na pisma, koperty, akcesoria biurowe oraz wizytówki. Chyba bardziej sprawdza się na poczcie, w banku i w dużych punktach usługowych, niż w typowym biurze. Półki wykonane są zwykle z dobrego plastiku, odpornego na uszkodzenia.

Szuflada na pisma
Tacka na dokumenty, inaczej zwana szufladą to pojedynczy pojemnik, wykonany z plastiku, pozwalający na przechowywanie arkuszy o tym samym formacie. Klasyczne tacki kupimy już w cenie 8 zł netto w hurtowni artykułów biurowych Makro. W ofercie znajdziemy innowacyjny zestaw pięciu szuflad HAN, przeznaczony do przechowywania dokumentów o formacie A4. Szuflady zostały wykonane z niezwykle mocnego tworzywa, zawierają dyskretny uchwyt oraz miejsce na etykietę zawartości. Spód szuflady zawiera antypoślizgowe podkładki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

1 thought on “Szuflady na dokumenty

    solokolos

    (9 grudnia 2013 - 11:08)

    Porządek w biurze w dokumentacji jest sprawą priorytetową. Takie szufladki są idealnym rozwiązaniem do tego typu zadań!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *