Teczki biurowe

teczki-z-przegródkamiSpośród wielu produktów biurowych przeznaczonych do sortowania i archiwizacji można wyróżnić teczki. Konferencyjne, segregujące, zwykłe i z gumką – na rynku dostępny jest szeroki wybór tych artykułów w różnych kolorach. Używamy je codziennie w pracy, w domu i szkole. Pozwalają nam na przenoszenie dokumentów oraz ich ochronę przed ewentualnym uszkodzeniem. Zwykle są wykonane z twardej tektury i odpowiednio zamykane na gumkę, rzep lub wiązane na sznurek.

Teczki konferencyjne
Teczki przeznaczone dla pracowników biurowych, które idealnie nadają się na posiedzenie biznesowe, szkolenie lub innym event firmowy, są dostępne w różnych formatach. Najczęściej używamy teczki zapinane na zamek i wykonane z wysokiej jakości skóry ekologicznej. Mogą posiadać nadruk i logo firmy – świetnie sprawdzają się w wielu kampaniach reklamowych, podczas spotkań z klientami oraz w codziennej pracy. W skład takiej teczki biznesowej wchodzą następujące artykuły biurowe: długopisy, notatnik, wizytówki oraz miejsca na karty kredytowe, przegrody na pendrive ikieszeń boczna.
Teczki segregujące
W codziennej pracy biurowej segregowanie i układanie dokumentów przyprawia nas często o zawrót głowy, szczególnie w sytuacji permanentnego braku czasu. Z pomocą przychodzą nam teczki segregujące i aktówki w różnych kolorach. Są usztywniane i wyposażone w przegródki na dokumenty różnego formatu. Bardzo często można je zamknąć na zatrzask. Posiadają funkcjonalną część segregującą notatki i dokumenty według określonych tematów.
Teczki z gumką
Teczki zamykane na gumkę są również wykonane z grubej, lakierowanej i barwionej tektury oraz dostępne w różnych kolorach. Niektóre artykuły biurowe tego rodzaju posiadają zakładki chroniące przed wypadaniem zawartości. Paleta różnych barw teczek może wyróżnić nasze biurko i sprawić, że segregowanie papierów będzie przyjemniejsze.
Teczki zwykłe
Teczki wiązane na sznurek są pomocne do przenoszenia dokumentów. Niektóre z nich przypominają zwykły skoroszyt, są zapinane na rzep. Mogą być wykonane z różnych kolorów tektury. Są przydatne do przechowywania akt osobowych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *