Teczki od Panta Plast

teczka z raczką (źródło:panta plast)
teczka z rączką (źródło:Panta Plast)

Podobno biurkowy chaos jest sporym bodźcem utrudniającym myślenie. Dlatego im wcześniej zdamy sobie sprawę z konieczności porządkowania otoczenia, tym pewniej poczujemy się w miejscu pracy, w praktyce oznacza to jasne myślenie i ostrą koncentrację.

Warto utrzymywać swoje biurko w perfekcyjnym porządku. Przedmioty, które przynależą do różnych miejsc warto podzielić na grupy. Pomocne w archiwizowania są teczki różnego rodzaju. Wszystkim polecam teczki od Panta Plast – wiodącego producenta artykułów szkolnych i biurowych.

Papiery zajmują nam dużo miejsca na biurku. Z czasem tworzy się ogromny stos, który bywa trudny do ogarnięcia. W pośpiechu możemy wyrzucić potrzebne dokumenty. Warto nie archiwizować starych gazet, czasopism i notatek sprzed kilku lat. Na biurku trzymajmy tylko papieru, które przydadzą się nam tu i teraz. W kolorach teczkach możemy przechowywać materiały, dokumenty, akta, notatki i wiele innych artykułów papierniczych.

Teczki Panta Plast są różnokolorowe, co pozwala na zastosowanie kodu kolorystycznego, dzięki temu będziemy wiedzieli np. jaki klient kryje się pod kolorem niebieskim albo faktury z którego roku przechowywane są w teczce szarej. Teczki posiadają różną funkcjonalność: proste z gumką, duże z dociskiem, teczki z przegrodami i teczki na rzep. Akcesoria biurowe wykonane są z mocnego papieru, większość z nich posiada klapki zewnętrzne zabezpieczające zawartość przed wysunięciem. Teczki w formacie A4 możemy wziąć ze sobą na konferencje, spotkanie biznesowe i lunch. Artykuły z rączką wykonane są z lekkiego i solidnego materiału, posiadają kieszenie do przechowywania dokumentów. A Wam jaki model przydałby się najbardziej?

Poniżej dwa sprawdzone modele od Panta Plast

teczki A4 BOX (źródło:Panta Plast)
teczki A4 BOX (źródło:Panta Plast)
teczka z rączka (źródło:Panta Plast)
teczka z rączka (źródło:Panta Plast)

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *