Torby na notebooka dla pań

kolorowe torby na notebooki (pinterest)
kolorowe torby na notebooki (pinterest)

Wykonana z wytrzymałego materiału torba na notebooka posłuży nam na długie lata.  Może stanowić kropkę na „i”  w naszym biznesowym looku, jeżeli zdecydujemy się na model stylowy, nowoczesny i współgrającym z naszym image. Na rynku znajdziemy klasyczne oraz nowoczesne modele toreb do notebooka. Każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnej uwadze polecam dziś torby na notebooka 17 oraz 18 cali, ponieważ takie komputery nosimy najczęściej ze sobą do pracy i zabieramy w podróż. To modele dedykowane dla pań.

Laptopy 17-calowe są traktowane przez wielu jako zamienniki komputerów stacjonarnych ze względu na swoje rozmiary. Mają duży obszar roboczy na ekranie, zatem możemy postawić je na biurku i nie narażać wzroku na duży wysiłek.  To rodzinne notebooki, które możemy mieć zawsze przy sobie –  na spotkaniu biznesowym, konferencji, szkoleniu, w domu i w pracy. Niektórzy producenci oferują laptopy o parametrach, które pozwalają nam na oglądanie filmów i granie. Są to laptopy multimedialne, które również możemy wykorzystać w codziennej pracy biurowej.

Aby laptop był zawsze z nami, potrzebujemy dobrej torby. Stojąc przed wyborem torby powstaje pytanie – modne czy funkcjonalne? Na rynku znajdziemy wiele toreb, niestety nie wszystkie spełniają te dwa warunki. Kobiety chciałyby pewnie połączyć wizerunek modnej torebki z pełni funkcjonalną torbą na notebooka. Udało mi się znaleźć kilka finezyjnych modeli, które mogą spodobać się paniom (polecam jako prezent na zbliżający się Dzień Kobiet).

torba czerwona na notebook (pinterest)
torba czerwona na notebook (pinterest)

 

finezyjna torba filcowa (pinterest)
finezyjna torba filcowa (pinterest)
torba na notbook w stylizacji damskiej torebki (pinterest)
torba na notebook w stylizacji damskiej torebki (pinterest)

Istnieje przekonanie na temat zakupu damskiej torebki. Podobno żaden mężczyzna nie jest w stanie zadowolić kobiety kupując jej torebkę na prezent. Bo tylko ona jedna wie czego naprawdę potrzebuje. Torebka dla kobiety jest jak „przyjaciółka”, która zawsze jest z nią na dobre i na złe. Panie potrafią zgromadzić w torebce takie rzeczy, których mężczyźni nie są w stanie sobie wyobrazić. Wbrew stereotypom torba na notebooka może stać się nietuzinkowym prezentem dla naszych pań. Może warto zaryzykować i podarować naszej kobiecie torbę na notebook?

 

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *