Toster w pracy? Jestem na TAK

źródło: www.makro.pl
makro

AGD to równie niezbędne wyposażenie biura jak komputer, fotel i szafa. Wiele korporacji stara się sprostać potrzebom swoich pracowników i zapewnia sprzęty gospodarstwa domowego różnego rodzaju. O wiele przyjemnej i łatwiej jest funkcjonować w kuchni, gdzie możemy przygotować sobie obiad – przyniesiony z domu do pracy, kawę z ekspresu i przyrządzić śniadanie – gdy rano nie mieliśmy na to czasu. Świetnym rozwiązaniem dla pracowników jest zakup tostera lub opiekacza, szczególnie, gdy za oknem zimno, szaro i ponuro, a my mamy ochotę na małe co nieco.

Chrupiące, pachnące pieczywo z tostera zjedzone w pierwszych godzinach pracy to najlepszy sposób na poprawienie sobie samopoczucia i pobudzenie do działania. Odrobina słodkości w postaci dżemu lub nuteli na toście czasami wystarczy, aby zebrać siły i energię na cały dzień. Wysokiej jakości opiekacze i tostery naprawdę nie kosztują zbyt dużo.

pinterest
pinterest

Nie trzeba pracować w korporacji, aby mieć okazję zjeść chrupiące tościki na śniadanie. Z pewnością budżet niejednej firmy może wygospodarować środki, aby zakupić tego rodzaju sprzęt AGD.

W styczniu warto poprosić o to szefa, gdy w wielu supermarketach i hurtowniach czekają na wyciągnięcie ręki promocje. Na przykład w Makro dostaniemy tani toster maki Tarrington House w cenie około 50 złotych. Urządzenie posiada obudowę z nierdzewnej stali. Toster ma funkcję odgrzewania i rozmrażania.

Na rynku AGD kupimy tostery tradycyjne i tunelowe. Dla osób, którym zależy na czasie najlepsze będą tostery tradycyjne o mocy 1000 W. Przy zakupie urządzenia warto zwrócić uwagę na różne funkcje, które ułatwią nam użytkowanie. AGD może być wyposażone w dodatkowe płytki do gofrów, grilla i posiadać nasadki na bułki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *