Wyposażenie biur Aro

markery-aro-akcesoriawbiurze-plW dobie wciąż rosnących cen, próbuję szukać tanich artykułów biurowych. Ostatnio zainteresowała mnie reklama w TVP 1 marki Aro, prowadzona pod hasłem „Bierz w ciemno! Aro zawsze taniej”. Brand oferuje wiele tanich produktów spożywczych i przemysłowych, również do wyposażenia biur. Produkty dostępne na stronie hurtowni Makro Cash and Carry to przede wszystkim papiery biurowe i drobne akcesoria, takie jak: pinezki, spinacze, gumki recepturki i szpilki stalowe. Produkty Aro są oznaczone żółto-niebieskim logiem. Dzięki konkurencyjnym ceną artykułów, Aro to marka, która da się lubić! Dzisiaj trochę reklamy na moim blogu:)

Artykuły papierowe Aro
papier-aro-akcesoriawbiurze-plAro wyposaża biura w notatniki w kratkę. Cena za jedną sztukę to zaledwie 0,89zł netto. W opakowaniu znajduje się 5 sztuk. To naprawdę dobra okazja dla pracowników biurowych, które codziennie dokonują zapisków i potrzebują notesów do utrwalania wiadomości i zadań do wykonania. Notesy Aro dostępne są w rozmiarze A5, zatem nie zajmują wiele miejsca na biurku. Brand oferuje również najtańszy na rynku papier biurowy. Cena za jedną bryzę papieru wynosi około 8 zł netto. W asortymencie Aro dostaniemy również tanie koperty białe (za opakowanie 500 kopert zapłacimy około 60 zł) oraz wkłady do segregatorów (za 5 sztuk sztuk wkładów pinezki-aro-akcesoriawbiurze-plzapłacimy 1,99 zł).

Akcesoria biurowe Aro
Z Aro zawsze najtaniej na rynku kupisz drobne artykuły biurowe, takie jak: gumki recepturki, pinezki kolorowe, spinacze metalowe, szpilki stalowe, koszulki foliowe czy skoroszyty. O takich akcesoriach często zapominamy realizując zamówienie do biura, jednak bez ich obecności na biurku nasza praca nie jest tak efektywna. Zawsze łatwiej mieć pod ręką taśmę bezbarwną i pinezkę, agrafkę oraz marker. W hurtowni Makro Cash and Carry kupimy również gumki do ścierania i długopisy automatyczne w dobrej cenie (0,59 zł netto za sztukę).

Niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy, możemy zawsze sprawdzić aktualne ceny produktów Aro na stronie: aro.makro.pl

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *