Zalety zakupów w sklepie online

artykuły biurowe Aro (źródło:makro.pl)
artykuły biurowe Aro (źródło:makro.pl)

Musicie przyznać, że zakupy w sklepach online są bardzo popularne wśród wielu firm. Bez względu na to czy jest to duża korporacja czy niewielkie przedsiębiorstwo, realizacja zamówień przez internet do biura jest pod każdym względem najlepszym rozwiązaniem. W końcu nie tracimy czasu w kolejce po produkt, wszystkie akcesoria dostępne są na jednej stronie i mamy możliwość ewentualnego zwrotu. Czego chcieć więcej?

Wśród wielu sklepów online, na szczególną uwagę zasługuje strona Makro Biuro Online, na której znajdziemy wszystko co potrzebne do każdego biura. Ponadto w asortymencie hurtowni znajdują się także produkty higieniczne i artykuły chemiczne. Największą zaletą shop online jest możliwość realizacji zamówień 24 godziny przez siedem dni w tygodniu! Nie musimy stać w kolejce do kasy, nie tracimy czasu na dojazd do sklepu i nie musimy robić zakupów w godzinach otwarcia hurtowni. Zamówienie realizujemy wtedy, kiedy naprawdę mamy na to ochotę.

wyposażenie biur w Makro (źródło:makro.pl)
wyposażenie biur w Makro (źródło:makro.pl)

Nie bez znaczenia jest dla mnie sposób płatności. Makro pozwala na zakupy z system płatności PayU, bardzo bezpieczna, szybka i wygodna platforma płatności elektronicznej! Wystarczy, że wybierzemy produkt, zaznaczmy jego ilość i klikniemy w realizację zamówienie. Cała operacja trwa minutę, możemy monitorować każdy jej etap. Za kilka sekund mamy natychmiast zaksięgowaną płatność.

Makro ma naprawdę bogatą ofertę akcesoriów biurowych w rozsądnych cenach. Zawsze możemy liczyć na oferty promocyjne (wystarczy spojrzeć na promocyjne gazetki, aby przekonać się, że w hurtowni znajdziemy wszystko – od pinezki po wygodne meble biurowe). Chyba z tego powodu najbardziej lubię zakupy w sklepie online.

Co najczęściej zamawiam w hurtowni? Po pierwsze, artykuły papiernicze, bo są najtańsze na rynku, dobrej jakości i ekologiczne. Za dobry eko papier zapłacę nawet 12 zł (cena 1 bryzy papieru). Bardzo często zamawiam także karteczki, notesy, bruliony i bloczki samoprzylepne. W mojej firmie akcesoria biurowe rozchodzą się jak świeże bułeczki.  Kilka lat temu zamówiłem meble biurowe w Makro, szczerze mówiąc z delikatną nieufnością. Okazało się jednak, że szafy i regały zdały egzamin. W jesieni wymienię biuro na większe. Pewnie zajrzę do zakładki meble biurowe na stronie Makro Biuro Online.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *