Zamawiamy lampkę biurową

apollo-lampkaOświetlenie biurowe jest gwarancją dobrej atmosfery w miejscu pracy. Na temat lampek biurowych pisałem już co nieco. Dziś chciałbym polecić Wam sprawdzone lampki na biurko marki Apollo, które są energooszczędne, zatem pozwalają zmniejszyć koszty prowadzenia biura i są korzystne dla środowiska. Lampki biurkowe Apollo zakupiłem na stronie internetowej Makro. Są dostępne w czterech kolorach (czarny, niebieski, szary i perłowy) i kosztują około 30 zł.

 W ostatnich latach cena energii elektrycznej wzrosła o ponad 40% i z roku na rok stale jest wyższa. Fakt ten przeraża wszystkich, ponieważ problem dobrego oświetlenia w pomieszczeniu dotyczy wielu biur.

Na szczęście mamy kilka rozwiązań energooszczędnych, które pozwalają na światło naprawdę dobrej jakości.

Do oświetlenia stanowisk pracy i pomieszczeń biurowych możemy zastosować oprócz lampek na biurko, oświetlenie sufitowe, lampy ścienne i lampy podłogowe.  Natężenie światła w miejscu pracy określają normy.

Właściwie dobrane oświetlenie biurowe jest uzupełnieniem światła naturalnego.  W dobrze oświetlonym pokoju biurowym łatwiej się skoncentrować, zebrać myśli i po prostu pracować. Odpowiednio ustawione lampki pomagają uniknąć znużenia i zmęczenia monotonną pracą.

Najlepsze lampki biurowe są halogenowe. Żarówki przeznaczonego do tego rodzaju akcesoriów biurowych, wytwarzają światło mniej jaskrawe i rażące niż tradycyjne żarówki, a do tego świecą o wiele dłużej.

Lampka biurkowa Apollo 2004 ma moc 35 W oraz możliwość regulacji wysokości. Idealnie wkomponowała się w moje miejsce pracy 🙂

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *