Zawieszki na klucze pomogą zachować porządek

zawieszki (atric.com.pl)
zawieszki (atric.com.pl)

Zawieszki na klucze to drobne akcesoria biurowe, które ułatwiają nam porządkowanie i systematyzowanie biura. Kolorowe akcesoria biurowe możemy mieć zawsze pod ręką lub wygospodarować specjalne miejsce w biurku na poszczególne klucze. Zawieszki na klucze pomagają nam porządkować przestrzeń biura. Dobrze jest, gdy możemy je oznaczyć stosując kod kolorystyczny i numeryczny, szczególnie gdy posiadamy ogromną szafę z kilkunastoma przegródkami i regałami zamykanymi na klucz.

Metalowe zawieszki na klucz

Solidne, mocne, mosiężne i trwałe zawieszki na klucz posłużą w naszym biurze przez wiele lat. Musimy znaleźć miejsce, w którym będziemy przechowywać klucze. Tego rodzaju akcesoria biurowe są dość ciężkie, zwykle posiadają kod numeryczny i są dostępne w różnych kształtach. Zawieszki do kluczy z mosiądzu mogą przypominać różne kształty – kłódki, kluczy, kwiatów, ptaków, itp.

zawieszki mosiężne (crafhouse.pl)
zawieszki mosiężne (crafhouse.pl)

Plastikowe zawieszki do kluczy

Przywieszki do kluczy z tworzyw sztucznych są bardzo lekkie, tanie i wygodne w noszeniu. Niektóre zawieszki posiadają wysuwaną karteczkę na opis zawartości. Inne akcesoria mają kod numeryczny. Tego rodzaju przedmioty biurowe możemy zamówić online. W wielu hurtowniach znajdziemy ciekawe i bardzo tanie modele. Na stronie Makro Biuro On-line możemy kupić przywieszki do kluczy za około 10 złotych. Mają one otwór umożliwiający dodatkowe przyczepienie klucza lub innej zawieszki.

przywieszki do kluczy (makro)
przywieszki do kluczy (makro)

 

Zawieszki na klucz to idealne rozwiązanie dla wszystkich, szczególnie dla osób, które potrzebują szybkiego dostępu do kluczy. Można pokusić się o grawerowanie naszych breloczków i przywieszek, dzięki temu nabiorą one indywidualnego charakteru. Zawieszki możemy powiesić na przeznaczonej dla nich listwie lub położyć na półce. Lepszym rozwiązaniem będzie jednak lista do tablicy na klucze, na której można zawiesić nawet 12 akcesoriów. W szufladzie szybko zapanuje bałagan i nieoczekiwanym dla nas momencie będziemy musieli przeznaczyć czas na znalezienie odpowiedniego breloczka z kluczem. Zwykle dzieje się tak, że klucz nam jest potrzebny tu i teraz, nie ma czasu na wertowanie szuflad i szafek…

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *