Firmowe kalendarze ścienne

źródło:www.makro.pl
źródło:www.makro.pl

Powoli żegnamy stary rok 2013 i wydzieramy ostatnią kartkę z kalendarza. Grudzień to czas rocznych podsumowań oraz stawiania sobie nowych celów na rok 2014. W każdej pracy planowanie jest związane z prowadzeniem kalendarza. W biurze sprawdzają się najczęściej terminarze książkowe i biurkowe. Puste ściany firmy wzbogacą kalendarze ścienne. W sklepach papierniczych każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od upodobań tematycznych i kolorystycznych.

Największym zainteresowaniem cieszą się kalendarze ścienne zawierające fotografie pejzażowe. Taki artykuł papierniczy powieszony na ścianie to idealny deseń na szarej i smutnej ścianie biurowej. Każdy miesiąc ma przypisaną do siebie kartkę z kalendarza, nad którą zazwyczaj widnieje nietuzinkowy krajobraz. W ofercie wielu sklepów i hurtowni znajdziemy także artykuły papiernicze przedstawiające zwierzęta, kwiaty, postaci, martwą naturę oraz przedmioty.

Kalendarze ścienne to ciekawy pomysł na gadżet reklamowy każdej firmy. Wiele drukarni oferuje artykuły biurowe w standardowym rozmiarze A4 oraz A3 zawierającym kartki przypisane dla każdego miesiąca. Znajdziemy również kalendarze ścienne w formie plakatu, w których terminarz roczny znajduje się na jednej stronie. Niektóre kalendarze zawierają terminarze dla trzech miesięcy na jednej części. Każdy dzień tygodnia zaznacza się czerwonym kwadracikiem przesuwanym za pomocą przezroczystego paska. Nowością na rynku są kalendarze w formie plansz.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *