Karteczki samoprzylepne

karteczki-samoprzylepneNiezbędne w pracy i w domu są karteczki samoprzylepne. Zwykle znajdują szczególne miejsce na biurku i pełnią funkcję notatnika oraz kalendarza. Karteczki pomagają systematyzować działania, rozdzielać zadania, tworzyć przypomnienia i po prostu lepiej organizować naszą pracę. Jeśli nie posiadacie takich artykułów biurowych w miejscu pracy, zamówcie je już dziś. Pokażcie swój profesjonalizm i dbałość o szczegóły, dzięki spersonalizowanym bloczkom samoprzylepnym z logo firmy.

Bloczki, karteczki i kalendarzyki
Wybór karteczek samoprzylepnych wielu producentów do kategoryzowania, zaznaczania i notowania jest bardzo kolorowy i różnorodny. Do kupienia artykuły papiernicze w różnych kształtach: strzałki, serca, liścia i telefonu, łączące walory elastyczne notatnika z funkcjonalnością. Cenne karteczki możemy zakupić w bloku jednokolorowym lub wielokolorowym w marketach, sklepach papierniczym oraz w niektórych kioskach ruchu. Na przykład Makro oferuje szeroką gamę karteczek samoprzylepnych firmy Post-it w formie kostki cukierkowej, zakładek indeksujących oraz bloczków jednokolorowych.

Takie karteczki samoprzylepne to idealne rozwiązanie na szybkie notatki podczas prowadzenia rozmowy telefonicznej lub listę spraw do załatwienia każdego dnia w pracy. Wystarczy przylepić karteczkę z wiadomością na blacie dla siebie lub kolegi, a nigdy nie zapomnimy o czymś naprawdę istotnym. Zaletą karteczek samoprzylepnych jest to, że możemy nimi oznaczać swoje dokumenty oraz notować podane przez rozmówcę informację. Warto pokusić się o spersonalizowanie karteczek w naszej firmie, umieszczając na nich swoje logo i hasło reklamowe. Takie karteczki reklamowe będą świetnym upominkiem i gadżetem dla pracowników naszego przedsiębiorstwa.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *