Papier do drukarek POLspeed

papier-polspeedOstatnio realizowałem zamówienie biurowe papieru do drukarek i natknąłem się na wyjątkową ofertę na stronie internetowej Makro. Przekonałem się do robienia zakupów artykułów biurowych przez internet – oszczędzam dzięki temu swój cenny czas oraz pieniądze. Znalazłem ciekawą okazję – papier do drukarek POLSPEED A4 w 5 sztukach kosztuje jedynie 41 zł, dzięki temu oszczędziłem około 8 złotych.

Marka POLspeed nie jest mi obca. Papier do drukarki używam zwykłe do kserokopiarki, rzadziej do drukarek wysokonakładowych. Papier nigdy mnie nie zawiódł, zapewnia szybkie funkcjonowanie drukarki. Urządzenie nie blokuje się i działa bez przerwy, nawet przy drukowaniu kilkuset kartek. Papier idealnie sprawdza się do drukowania czarno-białych dokumentów. Nie pozwala na rozmazywanie tuszu, który zetknął się z kartką papieru. Zauważyłem, że posiada oznakowanie ekologiczne EU Ecolabel, zatem jest mniej uciążliwy dla środowiska.

W ofercie Makro znajdziemy również papier fotograficzny marki SIGMA i ARO o gramaturze 180 g/m kw. W ryzie znajduje się 50 arkuszy. Papier idealnie nadaje się do drukowania zdjęć. Na stronie biuro-online można znaleźć również papier kserograficzny biały oraz kolorowy oraz papier komputerowy kancelaryjny i wizytówkowy. Ceny papierów są przystępne. Makro w trosce o klientów wprowadza na wakacje wiele promocji i korzystnych ofert – nie tylko dla pracowników biurowych.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *