Skoroszyty i skorowidze

skoroszczyty-na-akta-osobowePodstawowymi narzędziami pracy w niejednym archiwum są skoroszyty i skorowidze. Doskonale sprawdzają się przy segregowaniu i przechowywaniu różnego rodzaju dokumentów. Są niezbędnymi artykułami biurowymi, ponieważ archiwizują większe partie materiałów. Na rynku dostępne są skoroszyty tekturowe w nietypowych rozmiarach, kolorach i kształtach. Ponadto mogą być świetnym dodatkiem do działań reklamowych w każdym biznesie.

Skoroszyty reklamowe
Skoroszyty i skorowidze z nadrukiem to świetny gadżet reklamowy dla naszej firmy. Jeżeli szukamy sposobu na dotarcie do klienta oraz promocję firmy na rynku, to możemy zamówić skoroszyty z logo. Do dyspozycji mamy artykuły biurowe wykonane z tektury i papieru w wielu kształtach i rozmiarach. Dodatkowo warto zakupić mechanizm skoroszytowy, który pozwoli na spinanie luźnych kartek i dokumentów. Takie skoroszyty mają uniwersalne zastosowanie, z powodzeniem możemy je używać w codziennej pracy, na konferencji, w domu i podczas różnego rodzaju eventów firmowych.

Skorowidze na akta
Efektywne zarządzanie czasem to podstawa każdej pracy. Aby ułatwić sobie porównywanie zestawień i szybką analizę danych, warto zakupić skorowidze, które są idealne do archiwizowania dokumentów. Wykonane są z dwóch metalowych wąsów, które są umieszczone na górze i na boku skoroszytu. Dokumenty można umieszczać po obu jego stronach, co pozwala na przyjemne przeglądanie i porównywanie różnych akt. Skoroszyty zawierają kieszonkę na przedniej okładce, która jest przeznaczona do personalizacji. Niektóre artykuły biurowe mają przezroczystą i antyrefleksyjną okładkę do podglądu akt.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *