Wysyłka dokumentów w biurze

wysylka-dokumentowW każdym biurze konieczne jest wielokrotnie korzystanie z poczty i usług kurierskich przy wysyłce dokumentów. W trosce o bezpieczeństwo paczki, warto zakupić specjalne koperty, opakowania i zamknięcia, które dadzą nam gwarancję dotarcia dokumentów do odbiorcy w stanie idealnym. Pewnie niejednokrotnie zetknęliście się z naruszoną przesyłką, zgniecioną kopertą i zamoczonymi dokumentami – przyniesionymi przez kuriera lub listonosza. Proponuję zakupić do biura etykiety i opakowania, które pozwolą lepiej potratować naszą paczkę.

Opis i oznakowanie koperty
paczka-biurowa-akcesoriawbiurze-plZ doświadczenia wiem, że tylko solidnie opisane koperty z dokumentami dotrą zawsze do adresata. W tym celu zamawiam zawsze etykiety samoprzylepne i oznaczeniowe, na którym zamieszczam czytelny opis przesyłki. Etykiety zwykle kupuje ze sklepu MAKRO Biuro Online. Artykuły biurowe marki Avery są poliestrowe i odporne na działanie niekorzystnych warunków zewnętrznych. Są odporne na brud i temperaturę. Ten producent proponuje również etykiety do kodów QR wykonane z papieru ekologicznego.

Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne
Wielkość koperty warto dobrać do wagi przesyłki. Z pewnością najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest zakup koper bąbelkowych, które chronią dokumenty przed czynnikami zewnętrznymi. Zabezpieczają przez zgnieceniem i porysowaniem zawartości przesyłanych arkuszy. Koperty bąbelkowe dostępne są w kolorze białym i w formacie D. Osobiście polecam artykuły papierowe Sigma. Za 10 zł netto dostaniesz od producenta 10 sztuk kopert wyłożonych folią bąbelkową. Na koniec użyjmy mocnej taśmy do opakowania w celu prawidłowego zamknięcia przesyłki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *