Zamawiamy artykuły papierowe do biura

zeszytyDziś zamawiamy artykuły papierowe, stanowiące elementarne wyposażenie każdego biura. Na co dzień nie wyobrażamy sobie pracy bez papieru, zeszytów i bloczków, kopert i opakowań, rolet kasowych i faksowych. Na stronie biuro-online Makro możemy kupić wiele produktów marki Sigma, Emerson, ARO, Post-it oraz Feniks. Artykuły biurowe są dostępne w okazyjnych cenach hurtowych. Zawsze możemy liczyć na produkty gratis. Zachęcam do zakupu na stronie: www.makro.pl. W ofercie sklepu są również meble biurowe oraz artykuły piśmiennicze.

Zeszyty oraz bloczki
Notatniki, bloczki z kartkami samoprzylepnymi i skoroszyty musimy mieć zawsze pod ręką. Sprawdzają się w robieniu szybkich notatek, zapisywaniu numerów telefonów oraz zostawianiu informacji drugiej osobie. Na stronie Makro możemy zamówić bloczki samoprzylepne Sigma jedno- i wielokolorowe, zakładki indeksujące Sigma w różnych kolorach oraz karteczki samoprzylepne ekologiczne Post-it. Firma Sigma oferuje także bruliony w kratkę lub linię, notatniki oraz kołonotatniki, które znajdują zastosowanie w każdej pracy biurowej. Do dyspozycji klientów sklepu są skoroszyty i skorowidze Panta Plast w różnych kolorach. Na stronie Makro możemy kupić również druki akcydensowe.

Papiery
Bogaty wybór papierów zachęca do robienia zakupów w Makro. Papier fotograficzny Sigma w rozmiarze A4 kupimy już za około 30 zł. Do drukarek możemy zamówić papier POLspeed w kilki rozmiarach (A3, A4) w wersji białej oraz kolorowej. Klienci mogą liczyć na rabat decydując się na papier kancelaryjny oraz wizytówkowy. Najczęściej zamawiam papier komputerowy wielowarstwowy Sigma.

Etykiety oraz koperty
Na stronie Makro możemy zamówić etykiety samoprzylepne oraz oznaczeniowe, które nadają się do tablic informacyjnych. Do dyspozycji klientów są koperty standardowe w kilku rozmiarach oraz koperty bąbelkowe marki ARO i Feniks.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *