Czystość w łazience biurowej

biuro-akcesoriawbiurze-plPraca w czystym biurze to sama przyjemność. Ponadto ciekawe wyposażenie, oryginalna aranżacja oraz nieskazitelny porządek w firmie – to wszystkie elementy, które robią pierwsze wrażenie na kliencie. W schludnym i pachnącym biurze pracuje się po prostu efektywniej. Zatem warto dbać o wszystkie zakamarki pomieszczeń biurowych. Równie reprezentacyjna w naszej firmie jest łazienka, którą powinno sprzątać się regularnie, aby zapobiec powstawaniu nieprzyjemnych zapachów…

Łazienka to miejsce, w którym gromadzi się najwięcej bakterii, pleśni oraz grzybów. W pomieszczeniach publicznych utrzymanie czystości jest szczególnie istotne nie tylko ze względu higieniczno-sanitarnych. Świeża toaleta gwarantuje komfort pracownikom. Schludna łazienka wyposażona w artykuły kosmetyczne to podstawa, aby nie przytłaczać i czuć się pewniej w miejscu pracy. Wiadomo, że pracownik biurowy nie odpowiada za sterylność pisuarów, toalet i umywalek. W tym celu najczęściej zatrudniana jest firma sprzątająca lub osoba indywidualna. czystość-w-biurze-akcesoriawbiurze-plBy wszystkim żyło się w biurze czyściej, warto przestrzegać kilku zasad i nie zapominać o tym, że ktoś będzie po nas korzystał z łazienki.

Brak papieru toaletowego w podajniku, pusty pojemnik z mydłem, nieestetyczne pozostałości w muszli klozetowej oraz zwyczajnie w świecie deska podniesiona nad klozetem – to najczęstsze utrudnienia stwarzane przez pracowników innym pracownikom. Wynikają chyba tylko i wyłącznie ze zwykłego lenistwa. W końcu uzupełnienie podajnika na papier zajmie nam tylko kilkadziesiąt sekund. Czasami konieczne będzie użycie chemii gospodarczej, aby usunąć po sobie zabrudzenia. Warto korzystać ze środków czystości po wcześniejszym założeniu rękawicy. W niektórych sytuacjach konieczne będzie użycie mopa do usunięcia brudów.  Warto zapoznać się z ofertą produktów KATRIN dostępnych w halach Makro. To tanie rozwiązania dla biur.

Nie bójmy się porządkowania po sobie. Czyste biuro będzie możliwe tylko wtedy, gdy wszyscy pracownicy zaczną o nie dbać.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *