Kącik biurowy w domu

źródło:pinterest
źródło:pinterest

Musicie przyznać, że biuro w salonie nie wygląda dobrze. Co jednak zrobić gdy nie dysponujemy pomieszczeniem, w którym możemy urządzić mini-biuro i nasz pokój służy nam do kilku funkcji – jest sypialnią, pokojem dla gości i salonem do odpoczynku? Dobrym pomysłem na aranżację wnętrza jest zagospodarowanie kąta w biurko. Na rynku mebli biurowy znajdziemy wygodne i funkcjonalne modele, które dopasujemy do każdego pomieszczenia. Aby biurku i fotel nie rzucał się w oczy, warto pomyśleć o urządzeniu tej przestrzeni biorąc pod uwagę stylizację całego pomieszczenia. Czasami niewielkie regały, małe szafki obok biurka lub inne akcesoria sprawią, że kącik biurowy w salonie czy w sypialni będzie aranżacyjną kropką nad „i”. Sprawdźcie moje propozycje.

1. Biurko ustawione w sypialni. Decydując się na meble do zabudowy kąta w sypialni lub salonie możemy liczyć na to, że projektant postara się maksymalnie zagospodarować przestrzeń. Nad biurkiem mogą pojawić się regały, na których ustawimy książki i przedmioty z dalekich podróży. Na blacie znajdzie się miejsce na komputer stacjonarny lub laptopa. Obok można postawić lampkę biurkową.

źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest

2. Biurko w salonie/pokoju dziennym. Nadaje aranżacyjnego smaczku, gdy wykonane jest z oryginalnego drewna lub posiada nietuzinkowy kształt. Czasami niekonwencjonalne obicie krzesła i fotela biurowego oraz funkcjonalna lampka biurkowa wystarczy, aby kącik biurowy nie sprawiał wrażenia przytłaczającego i niepasującego do stylizacji pomieszczenia.

źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest
źródło:pinterest

3. Biurko w pobliżu jadalni. To opcja najmniej funkcjonalna i na pewno nie sprawdzi się w dużej rodzinie. Ustawienie biurka na rogu w jadalni nie wygląda źle. Warto wziąć pod uwagę rodzaj drewna, z którego wykonany jest stół w pomieszczeniu i do niego dobrać biuro w tym samym odcieniu.

źródło:pinterest
źródło:pinterest
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *