Kosz podarunkowy dla prezesa

kosze-okolicznosciowe-makro-akcesoriawbiurze-plPod koniec października prezes naszej firmy obchodził imieniny. Jak co roku mieliśmy problem podczas wyboru prezentu. Byłem odpowiedzialny za zamówienie podarunku. Postanowiłem odsunąć siebie od odpowiedzialności w kwestii upominku. Zrobiłem tajnego DOC’sa, w której pracownicy firmy wpisywali propozycje prezentów. Wśród licznych pomysłów znalazły się następujące artykuły: alkohol, wieczne pióro, maszynka do golenia, wędka. W ostateczności postanowiliśmy podarować prezesowi kosz prezentowy.

alkohol-akcesoriawbiurze-plMoim zadaniem było tylko znaleźć sklep lub hurtownię artykułów spożywczych oferujące gotowe kosze okolicznościowe. Nie musiałem długo wertować stron internetowych. Wśród wielu firm oferujących dobre kosze podarunkowe, rzuciła mi się w oczy hurtownia Makro Cash&Carry. Co ciekawe, produkty spożywcze, które potencjalnie miały znajdować się koszu, były naprawdę w dobrej cenie. Za kosz dla prezesa zapłaciliśmy 120 zł. W podarunku znalazło się miejsce na whisky, słodycze Wedla oraz kawę Rioba. Najbardziej obawiałem się, że kosz podarunkowy przyjdzie z lekkim opóźnieniem. Na szczęście, Makro wysyła zawsze na czas.

Myślę, że kosze podarunkowe to najlepszy pomysł na prezent dla pracowników biurowych. Tak naprawdę w dużej korporacji nie znamy się na tyle, aby każdemu dedykować indywidualny prezent. Kosze okolicznościowe są zawsze uniwersalne. Każdy znajdzie w nich coś dla siebie. Prezes był zadowolony, bo w koszu znalazło się miejsce dla jego ulubionego whisky. Już wiem, co dostaniemy od prezesa na paczkę świąteczną. Z pewnością będzie to kosz prezentowy ze słodyczami.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *