Kosz prezentowy z Makro dla pracowników biurowych

kosze-prezentowe-akcesoriawbiurze-plWszyscy lubimy dostawać prezenty – nie tylko w sytuacjach prywatnych, ale zawodowych i biznesowych. Upominki adresowane do pracowników biurowych różnią się zasadniczo od tych kierowanych do przyjaciół i rodziny. Najlepiej, aby posiadały uniwersalny charakter i były produktami o charakterze oficjalnym. Uważam, że najlepszym pomysłem na upominek dla kolegi/koleżanki z pracy, managera/kierownika/ dyrektora jest kosz prezentowy. Wiele hurtowni spożywczych, sklepów i sieci handlowych oferuje gotowe kosze prezentowe oraz przygotowuje indywidualne zamówienia na kosze upominkowe.

Kosze prezentowe w dobrym stylu

kosz-prezentowy-makro-akcesoriawbiurze-plJeżeli chcemy wyrazić szacunek dla partnera biznesowego, doradcy oraz podziękować w dobrym stylu, to zdecydujmy się na indywidualne zamówienie koszy upominkowych. Jeżeli tylko odpowiednio dobierzemy jego zawartość, kosz prezentowy może okazać się najbardziej efektownym podziękowaniem. Wypełniony ekskluzywnymi produktami spożywczymi może stać się idealnym upominkiem dla ważnego klienta, pracownika biurowego oraz partnera biznesowego.

Najczęściej umieszcza się w koszach luksusowe słodycze, m.in.: belgijskie praliny, szwajcarskie czekolady, wedlowskie cukierki oraz rocznikowe alkohole, takie jak: wina, whisky, koniak i brandy. W koszu prezentowym może znaleźć się miejsce dla wybornej kawy i aromatycznej herbaty. Osobiście polecam takie marki jak: Lavazza, Arabica, Dilmah, Ahmad. Efektowny kosz upominkowy zawiera także inne ekskluzywne produkty spożywcze, tj. egzotyczne smakołyki, ekologiczne przetwory i naturalne przysmaki.

Świat Prezentów Makro

Wśród wielu ofert sieci handlowych, warto zwrócić uwagę na usługi Makro Cash and Carry. Świat Prezentów to ciekawa oferta dla firm, pozwalająca na stworzenie idealnego upominku w sytuacjach zawodowych i biznesowych. Zauważyłem, że wiele firm korzysta z ich usługi w okresie przedświątecznym. Klienci Makro znajdą w Świecie Prezentów indywidualne kosze okolicznościowe dla pracowników. W ofercie są także kosze prezentowe, które można kupić od ręki. W koszach podarunkowych od Makro możemy znaleźć wiele atrakcyjnych produktów. Sieć handlowa proponuje około 1500 artykułów spożywczych. Ciekawym rozwiązaniem jest możliwość umieszczenia akcentów firmowych (logo, hasło reklamowe) w koszu prezentowym.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *