Kupony Sodexo w ramach programu lojalnościowego

źródło:www.sodexo.pl
źródło:www.sodexo.pl

Wszyscy lubimy dostawać upominki i prezenty, szczególnie gdy wręcza je szef. W mojej firmie z okazji zbliżającego się sezonu urlopowego pracownicy otrzymali kupony Sodexo. Szczerze mówiąc, nie wiedziałem, że takie rozwiązanie jest praktykowane w przedsiębiorstwach prywatnych. Tym bardziej miło się zaskoczyłem, kiedy otrzymałem bon na cały asortyment hurtowni Makro. Postanowiłem zrobić sobie prezent i zakupić kilka sprzętów AGD do domu.

Może najpierw kilka słów o kuponach Sodexo. To korzystne urozmaicenie w hurtowni Makro Cash and Carry, usługa jest dostępna od 2010 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów sklepu. Kupony Sodexo dzielą się na trzy rodzaje: Premium Pass, Podarunkowy Pass i Żywieniowy Pass. Ja mam okazję skorzystać z opcji drugiej, czyli kuponu podarunkowego pass. Oczywiste jest to, ze za kupon zapłaci pracodawca, z którym Makro nawiązało współpracę.

Jest tylko jeden wymóg – musimy zrobić zakupy na taką kwotę, jaką mamy w kuponie. Jeżeli zrobimy zakupy o wartości mniejszej niż na kuponie, pieniądze po prostu nam przepadają. Warto wcześniej prześledzić ofertę sklepu Makro i wybrać akcesoria, których cena zawiera się w wartości finansowej bonu Sodexo.

Kupon Sodexo dostałem w ramach programu motywacyjnego. Pochwalę się tym, że szef przyznał upominki tylko trzem pracownikom. Postanowiłem kupić do domu kilka sprzętów AGD. Ostatnio zepsuł nam się czajnik elektryczny. Żona wspominała coś o opiekaczu i młynku do kawy. Niebawem wybieram się do hali Makro. Mam nadzieję, że wrócę z niej z koszykiem pełnym gadżetów gospodarstwa domowego. Żona będzie zachwycona.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *