Porannej kawy łyk

Business team at a meeting in a  modern office environmentWiele osób nie wyobrażą sobie rozpoczęcia pracy bez filiżanki kawy. Ten cudowny napój dodaje energii, pobudza do działania i obudza niewyspanych pracowników wielu biur. Dobra kawa w biurze to ukojenie dla zmartwionych i katalizator dla leniwych. Nieoceniony jest rytuał parzenia w biurze aromatycznej kawy, ma również walory zdrowotne. Antyoksydanty zawarte w czarnym napoju zmniejszą ryzyko cukrzycy. W kawie siła dla znużonych papierologią i żmudną archiwizacją biurową. Wysokiej klasy kawa jest czynnikiem integrującym podczas spotkań biznesowych oraz zawierania umów handlowych. Po prostu nie może jej zabraknąć w żadnym biurze! Poniżej opis mojego poranku z kawą!

kawaSiódma rano, wchodzimy do biura, pierwsze kroki do biurka, zostawiamy torbę, ściągamy odzież wierzchnią i pędzimy do ekspresu do kawy lub czajnika elektrycznego. Panuje zasada „kto pierwszy ten lepszy”, tylko w sumie po co – kawy wystarczy dla wszystkich spragnionych. Odpalamy ekspres automatyczny i czekamy. Podstawiamy ulubiony kubek i podziwiamy jak mała czarna płynie strumieniem do naczynia. Już czujemy ten aromat, poprawia nam się humor i powoli budzimy się do działania.

Może przyda się jeszcze spienione mleczko? Szybko podgrzewamy mleko w kuchence mikrofalowej i zaczynamy działać ręczną spieniarką. Nie preferuję piany z ekspresu, bo mam dziwny zapach. Kawa gotowa, wychodzimy z kuchni i pędzimy do biurka. Włączamy komputer. Najpierw sprawdzamy pocztę oraz rzucamy okiem na najnowsze wydarzenia ze świata na portalach informacyjnych. Czujemy, że kawa  już nas pobudziła.  Czas rozpocząć pracę!

Dobra kawa w biurze to element każdego dnia. Polecam kawę marki Rioba, która ma niepowtarzalny aromat i prawdziwe ziarna pochodzące z kawowców uprawianych w Ameryce Południowej. Najlepsza jest kawa mielona Gold o intensywnych zapachu – łączącym w sobie bogactwo smaku Arabiki.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *