Tefal – czajniki elektryczne do każdego biura

zajnik w pracyCzajnik elektryczny jest na wyposażeniu każdego biura. Wystarczy sięgnąć pamięcią kilkanaście lat wstecz, kiedy wodę na kawę i herbatę w pracy przygotowywało się w urządzeniach do podgrzewania. Czajniki bezprzewodowe to ogromna gama produktów zarówno funkcjonalnych, jak i atrakcyjnych wizualnie. Mnie osobiście najbardziej przekonują modele Tefal z kilku powodów (cena, jakość i wykonanie). Poniżej prezentuje modele czajników Tefal, które sprawdzą się w niejednym biurze.

Czajniki do biur powinny być wykonane ze stali nierdzewnej i mieć dużą pojemność. Równie istotny jest filtr antywapienny oraz moc. Czajniki Tefal posiadają dodatkową ochronę przed kamieniem i innymi zanieczyszczeniami.

czajnik Tefal Snow - mój numer 1 (makro.pl)
czajnik Tefal Snow – mój numer 1 (makro.pl)

Czajniki elektryczne Tefal wyłączają się automatycznie po zagotowaniu wody, mają sygnał dźwiękowy. Większość modeli ma lampkę sygnalizującą pracę.

czajnik Tefal Performa - mój numer 2 (ceneo.pl)
czajnik Tefal Performa – mój numer 2 (ceneo.pl)

Dobry czajnik elektryczny dla każdego oznacza coś innego. Dla mnie najważniejsze są parametry. Nie zdecydowałbym się na zakup czajnika o pojemności 1 litra. Zawsze wybieram modele powyżej 1,5 litra. Uważam, że przyzwoity czajnik ma moc 2000 W oraz grzałkę płytkową.

czajnik Tefal Express - mój numer 3 (ceneo.pl)
czajnik Tefal Express – mój numer 3 (ceneo.pl)
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *