Walentynki w biurze

walentynki-w-biurzeJuż jutro walentynki, więc jeśli Wasza ukochana osoba pracuje w biurze to może warto pomyśleć o drobnym prezencie z tej okazji? Najlepiej kupić praktyczną rzecz, gadżet biurowy, z którego druga połówka będzie korzystała i trzymała na swoim biurku. Oczywiście powinien to być gadżet z akcentem walentynkowym, więc szukając fajnej rzeczy zwróćmy uwagę zarówno na wygląd jak i praktyczne wykorzystanie gadżetu.

Bardzo popularne akcesoria biurkowe to np. kubki na kawę lub herbatę – co kto lubi. Oczywiście kubek to prezent nie tylko do biura, ale pomyślmy o ileż przyjemniej będzie się naszemu serduszku piło pyszną kawę w kubku, który mu/jej podarowaliśmy. Innymi gadżetami biurowymi, które mogą sprawić wiele radości pracownikowi, mogą być różnego rodzaju figurki, obrazki lub fotoramki, które ozdobią miejsce pracy. Są to rzeczy może wbrew pozorom bardzo praktyczne, bo poza wyglądem i funkcją ozdobną mogą przynieść drugiej osobie ukojenie w sytuacjach stresowych. Wystarczy rzut oka na otrzymany walentynkowy prezent biurowy by w jednej chwili opanować nerwy, pomyśleć o czymś lub o kimś przyjemnym. Jeśli macie pomysły na taki walentynkowy gadżet biurowy to piszcie w komentarzach pod wpisem.

Podsumowując wybieranie artykułów biurowych z okazji walentynek mamy dla Was taką poradę: „kupcie coś z głową oraz sercem <3”.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *