Walentynki w BIURZE

walentynki_w_biurze_akcesoria_w_biurze
walentynki_w_biurze_akcesoria_w_biurze

Walentynki wpisały się w polski kalendarz na dobre. O tym amerykańskim święcie zakochanych „trąbią” w radio, telewizji i w kolorowych gazetach. Galerie handlowe, sklepy i sklepiki, hipermarkety i hurtownie – wszędzie królują motywy serduszkowe. Ba! W niektórych biurach zauważalne są walentynkowe akcenty, i nie tylko w materiałach promocyjnych, akcesoriach i artykułach, ale również w wystroju wnętrz.  Jak sprawić przyjemność koledze i koleżance w pracy z okazji Walentynek? O tym dzisiejszy wpis.

Z pewnością święto zakochanych to dobra wymówka dla rozluźnienia atmosfery w pracy i zrobienia sobie przerwy, aby podarować innym mini prezencik. Co można wręczyć z okazji Walentynek? Dobrym pomysłem są czekoladki w kształcie serca. Standardowy i tradycyjny słodki upominek to rzecz, która uszczęśliwi każdego. Jeżeli spakowane są w ładnym pudełku to wyglądają równie atrakcyjnie. Zależy Ci na walentynkowym i przede wszystkim dyskretnym geście dla sympatii w pracy? Możesz zrobić jej poranną kawę z przyprawą, która opruszy piankę, np. cynamon w kształcie serca. Innym pomysłem na walentynkę jest wysłanie maila z kartką zawierającą miłosny wierszyk. Możesz również poprosić administratora sieci o zdalne zmienienie tapety w komputerze twojej sympatii biurowej. To naprawdę miły gest, który wywoła uśmiech i będzie świetną niespodzianką. To opcje dla osób, których sympatia pracuje w tym samym biurze.

Współpracownikom można podarować akcesoria biurowe z motywem serduszkowym. Na rynku znajdziemy całą gamę artykułów – od sztampowych kubków, długopisów i ołówków po oryginalne gadżety, jak np. podnóżek lub organizer w kształcie serca.

strugaczka walentynkowa (źródło:ideas.com.pl)
strugaczka walentynkowa (źródło:ideas.com.pl)

Walentynki to święto na które warto patrzeć pół żartem pół serio. W pracy niewinne żarciki mogą być dobrym sposobem na rozluźnienie atmosfery oraz formą integracji zespołu. Zabawa w pisanie na karteczkach liścików miłosnych może stać się źródłem śmiechu i formą rozładowania stresu. Pewnie wiele z Was powie, że Walentynki z pracą nie mają nic wspólnego. Miło jest jednak pożartować sobie z siebie nawzajem – szczególnie w gronie osób, które mają prawdziwy dystans do siebie.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *