Wielkanocne paczki świąteczne

sodexoChyba wszyscy lubimy dostawać prezenty, zwłaszcza gdy są dla nas nagrodą i podziękowaniem za pracę na rzecz projektu czy firmy. W wielu mikro- i makro- przedsiębiorstwach –z okazji Świąt Wielkiej Nocy pracownicy biurowi mogą liczyć na upominki w postaci koszy podarunkowych. W koszu świątecznym znajdują się najczęściej słodycze, kawy, herbaty i inne drobne upominki.

Dobrym rozwiązaniem, coraz częściej praktykowanym w korporacjach, są kupony Sodexo ofiarowane pracownikom np. z okazji świąt. Tak czy siak miło jest być doceniony przez pracodawcę nawet mini paczką świąteczną.

Kupony żywieniowe Pass to dla mnie dobry pomysł na prezent dla każdego pracownika. Równie miłym podarunkiem są kupony podarunkowe Sodexo do realizacji w dużych hurtowniach spożywczych, np. Makro Cash&Carry. Klienci Makro mogą je realizować na terenie całej Polski. Bez względu na to czy jesteś w swoim mieście czy w podroży, możesz skorzystać z bonu upominkowego. Myślę, że takie rozwiązanie bardziej usatysfakcjonuje pracownika niż niejeden kosz świąteczny. W sumie, jak mówi moja babcia: „darowanemu koniowi się w zęby nie zagląda”, ale jak już mamy możliwość wyboru, to czemu nie samemu zadecydować jakie artykuły spożywcze będą nam potrzebne. Nieprawdaż? Takie możliwości dają nam kupony do realizacji na terenie hurtowni spożywczych.

Okazji dla dodatkowego nagradzania pracowników nigdy nie jest zbyt dużo. W biurze, w którym widzi się czyjąś pracę i potrafi się okazać wdzięczność, pracuje się milej, radośniej i przyjemnej. Wszyscy lubimy być zauważani i doceniani. Wolność wyboru finalnego upominku pozwala na dopasowanie się do potrzeb pracowników. Polecam wszystkim pracodawcom nowoczesne karty podarunkowego od Sodexo.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *