Biurko narożne zajmie mniej miejsca

pinterest
pinterest

Wyposażenie biura w domu może okazać się wyzwaniem, jeżeli nie mamy zbyt dużo miejsca na naszą pracownicę. Na pewno powinniśmy wygospodarować pokój, w którym postawimy odpowiednie biurko, szafę i regał na dokumenty, fotel i pudła archiwizacyjne. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup mebli biurowych, warto wziąć pod uwagę czy zależy nam na wrażeniu dużej przestrzeni w miejscu, gdzie spędzimy dziennie minimum osiem godzin. Jeżeli tak, to warto zainwestować w biurko narożne, bo po prostu zajmuje mniej miejsca. Takie meble doskonale prezentują się w każdym pokoju.

Biurko zawsze przy ścianie

pinterest
pinterest

Tradycyjne biura mają tę zaletę, że możemy postawić je wszędzie gdzie tylko chcemy. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej. Biurko i fotel biurowy ustawiamy najczęściej pod ścianą i w rogu pomieszczenia z kilku względów. Po pierwsze, chcemy mieć dobrą widoczność na inne osoby i maksymalny dostęp do światła naturalnego. Po drugie, nikt nie lubi siedzieć na środku i mieć wrażenie, że ciągle wchodzący i wychodzący zaglądają nam do komputera. Po trzecie, ustawienie biurka przy ścianie umożliwia dostęp na wyciągnięcie ręki do innych mebli, które najczęściej znajdują się również w pobliżu. Reasumując, skoro jak zwykle postawimy biurko przy ścianie, to może warto pokusić się o zakup stylowego mebla narożnego?

pinterest
pinterest

Biurko pomieści wiele

Narożne biurka mają wiele półek, szafek i przegródek, możemy w nim pomieścić większość akcesoriów biurowych, ustawić komputer stacjonarny, głośniki i urządzenie wielofunkcyjne, osiągając przy tym efekt dużej przestrzeni. Biurka narożne wykonane są z solidnej płyty wiórowej laminowanej, posiadają wysuwaną półkę na klawiaturę i miejsce na jednostkę centralną komputera.

Na rynku znajdziemy wiele rozmiarów biurek. Kluczowe znaczenie odrywa długość przekątnej blatu naszego biurka, warto ją uwzględnić podczas aranżacji przestrzeni. Biurka narożne są najczęściej sporych rozmiarów, można w nich wygospodarować dużo miejsca, nikt nie sprawiają wrażenia zagraconych, to idealny meble dla bałaganiarzy i osób, które potrzebują mieć wszystkie akcesoria pod ręką.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *