Biuro w stylu angielskim

meble-biurowe-akcesoriawbiurze-plJeżeli lubicie powściągliwe, pastelowe odcienie, motywy kwiatowe oraz bibeloty, to możliwe spodobałby się wam styl angielski w przestrzeni biurowej. Meble i dodatki w klasycznych stylu angielskim pasują do biur w kancelarii adwokackiej i pomieszczeniach sądowych. Istotne znaczenie w takiej przestrzeni odgrywają najdrobniejsze przedmioty. W waszym biurze nie może zabraknąć ciekawych pudełek na klucze, abażurów na lampach w sali konferencyjnej, wytwornych żyrandoli i porcelany. Biuro w stylizacji brytyjskiej jest wyposażone w drewniane i solidne meble z rzeźbionymi elementami.

Meble w angielskim szyku
Meble rodem z Brytanii wykonane są z ciemnego drewna o bogatym zdobieniu. To ciężkie szafy, masywne regały i duże biurka nadają eklektycznego charakteru kancelariom. styl-angielski-w-biurze-akcesoriawbiurze-plW biurach nie brak dużych komód na segregatory i skoroszyty. Warte uwagi są także meble białe, tapicerowane, miękkie. W pokoju konferencyjnym powinno znaleźć się miejsce na wygodną kanapę z poduszkami oraz charakterystyczne fotele z wysokimi zagłówkami. Ściany w pokoju biurowym są pomalowane na kolory pastelowe lub obklejone tapetami. Na podłogach mogą pojawić się frezowane panele lun drewniane listewki wykonane z ciemnego dębu.

Pastele i róża
We wnętrzach biurowych w stylu angielskim królują pastele. Nie bez znaczenia są także nasycone barwy, np. ciemna zieleń. Istotne elementy w pastelowej stylizacji to motywy kwiatowe oraz pionowe paski. Wybujałe wzory posiadają zasłony i kotary w kancelarii sądowej. Mogą być deseniem na zastawie stołowej i tapetach. Wariacje kwiatowe to główny motyw porcelany znajdującym się w takiej przestrzeni. Natura jest ważną inspiracją dla stylu angielskiego. Róże możemy spotkać na zasłonach, obiciach krzeseł i tapetach.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *