Meble do biura w stylu glamour

fotele-w-stylu-glamour-akcesoriawbiurze-plStylowe meble biurowe to dobry sposób na wizytówkę nowoczesnej firmy. Warto poszukać inspiracji u dekoratorów wnętrz. Niezwykle popularny od kilku lat styl glamour może okazać się oryginalnym motywem dekoracyjnym naszych nudnych i sztampowych biur. W barokowym przepychu, pełnym blasku i ozdób z lekkim przymrużeniem oka znajdą się nietuzinkowe meble biurowe. Muszą one być widoczne w przestrzeni biurowej. Wyeksponowane fotele i bogato zdobione biurka to podstawy aranżacyjne a’la glamour.

W aranżacji glamour najważniejsze są elementy stylizowane, np. pomalowane na żywe kolory albo zawierające nietypowe akcesoria i dekoracje. Tradycyjne fotele i krzesła powinny zyskać nowy image. Można pomalować je w stylu pop-art. Lub obić oryginalną tekstylią. W stylu glamour dominują wzory i kształty wyeksponowane na tkaninach i ścianach. Zdecydowanie meble drewniane powinny być potraktowane z lekkim przymrużeniem oka.styl-glamour-akcesoriawbiurze-pl

Kontrastowe elementy biurka lub szafy to podstawa, aby wyeksponować każdy mebel. Wykończenie licznymi zdobieniami i ornamentami jest szalenie istotne w aranżacji biura w stylu glamour. Meble biurowe powinny mieć gładkie linie i przyjmować srebrne lub złote kolory. Mogą odznaczać się połyskiem i luksusowymi dodatkami. Nieodzownym elementem są także pikowane kanapy, wielkie, skórzane fotele i krzesła. Ekskluzywne meble biurowe posiadają idealnie dopasowany materiał wykończeniowy, m.in. aksamit, plusz oraz atłas. Niezbędne będą także inne elementy barokowe nadające klimatu biurze. Szczególne miejsce w przestrzeni firmowej zajmuje lustro w bogato rzeźbionej ramie. Nie możemy zapomnieć także o kryształowej lampie biurowej.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *