Nowoczesne meble biurowe

nowoczesne-meble-biuroweMeble biurowe powinny współgrać ze stylem i charakterem całego wnętrza. Nowoczesne meble w dużej mierze decydują o wystroju całego biura. Właściwy dobór regałów, biurek, foteli, szaf, lamp i stolików nadaje pomieszczeniu indywidualny charakter i wpływa na końcowy efekt wizualny, na którym zależy nam przecież najbardziej. Chcemy zrobić wrażenie na kliencie, partnerze biznesowym i kontrahencie, a biuro jest przecież naszą wizytówką. Jakie nowoczesne meble wybrać?

Wybór stylowych mebli biurowych jest naprawdę bardzo duży. Przed wyposażeniem biura warto przejrzeć katalogi i zastanowić się jaki design wybierzemy do naszych pomieszczeń. Jeżeli pozwolą nam na to środki finansowe, zainwestujmy w dekoratora wnętrz, który dobierze nam ciekawe dodatki do mebli. Taka osoba może w dość krótkim czasie stworzyć nam eleganckie i nowoczesne biuro. Osobiście nie polecam łączenia klasycznych, masywnych mebli biurowych z elementami metalowymi, szklanymi i surowymi. Zdecydujmy się na jeden styl i dostosujmy do niego wygodne szafki, biurka, regały, stoliki i wieszaki.

Na pierwszym miejscu wybierzmy biurka i fotele, przy których pracownicy biurowi spędzają większość czasu. Ciekawym rozwiązaniem są nowoczesne szklane biurka o filigranowej formie, niezajmujące dużo przestrzeni w pomieszczeniu. Blat biurka jest wykonany z przeźroczystego szkła, a część pod nim jest metalowa i lakierowana w kolorze czarnym lub granatowym. Natomiast fotele biurowe są wykonane z materiału pozwalającego na cyrkulację powietrza. Nowatorskim rozwiązaniem są fotele z masażem.

Na drugim miejscu konieczny będzie zakup regałów, szaf i ewentualnie stolików do pokoju konferencyjnego. Do szklanych biurek pasuje biała pojemna szafa i półki ze stali o delikatnych krawędziach. W sali konferencyjnej znajdźmy miejsce na długi szklany stół i asymetryczne krzesła z chromu z możliwością lekkiego bujania się. Nie zapomnijmy o wielofunkcyjnych wieszakach biurowych, które doskonale harmonizują się z nowoczesnymi meblami. W trosce o klientów naszej firmy, postarajmy się wygospodarować przestrzeń relaksacyjną. Do takiego miejsca pasuje duży stolik kawowy o szklanym blacie i metalowych nóżkach oraz duża kanapa w ciekawym kolorze.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *