Nowoczesne meble do pokoju konferencyjnego

krzesło do pokoju konferencyjnego (pinterest)
krzesło do pokoju konferencyjnego (pinterest)

Nie jest wielkim odkrycie fakt, że praca w pozycji siedzącej (zwłaszcza przed komputerem) niekorzystnie wpływa na nasz kręgosłup. Niestety niewiele z nas wraca uwagę na to jak siedzimy. Zgarbiona pozycja może być przyczyną wielu problemów zdrowotnych (zaczynając od bólów reumatycznych a skończywszy na zwyrodnieniu kręgosłupa). Odpowiedni wybór krzeseł biurowy jest elementarny dla właściwej ergonomii pracy. Również do pokoju konferencyjnego wybierzmy wygodne i stylowe siedziska.

Najbardziej podobają mi się krzesła „cofnięte”, ponieważ idealnie prezentują się w przestrzeni konferencyjnej. Białe lub czarne krzesła stanowią kropkę nad i w aranżacji nowoczesnej przestrzeni biurowej w stylu skandynawskim. Ewentualnie możemy zdecydować się na przełamanie bieli ścian i mebli kolorowym akcentem, którym stanie się nietuzinkowe krzesło biurowe. Do białych i ogromnych przestrzeni konferencyjnych pasują tonacje niebieskie i zielone. Niestandardowe krzesło na metalowych nóżkach to dobry pomysł na wyposażenie biura w oryginalne meble. Równie dobrze wyglądają krzesła czerwone na tle brązowej podłogi (jak na zdjęciu poniżej).

Krzesła w kolorze czerwonym prezentują się okazale (pinterest)
Krzesła w kolorze czerwonym prezentują się okazale (pinterest)

Krzesła konferencyjne powinny mieć wygodne siedzisko, w końcu spędzimy na nich kilka godzin. Oczywiste jest to, że muszą pełnić funkcję dekoracyjną, ponieważ w takim miejscu jak pokój konferencyjny spotykamy się z naszymi klientami, organizujemy szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne i nierzadko prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne.

pokój konferencyjny w stylizacji jadalni (pinterest)
pokój konferencyjny w stylizacji jadalni (pinterest)

W pokoju konferencyjnym możemy poczuć się jak u siebie w domu, jeżeli zdecydujemy się na aranżację przestrzeni w stylu jadalni (jak na zdjęciu powyżej). Proste pastelowe krzesła prezentują się dobrze z drewnianym stołem oraz dużymi obrazami na ścianie.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *