Test mebli biurowych – biurka komputerowe z szafkami

biurko-testKontynuujemy test mebli biurowych – tym razem przedstawimy Wam ocenę i wynik „testu kawowego” dla biurek z szafkami. Tutaj mamy dwa biurka: z szafką po jednej (lewej) stronie oraz biurko z szafkami po obu stronach. Oba biurka składają się z wysuwanej półki na klawiaturę i myszkę. Jeśli chodzi o ocenę wizualną biurek to wypadły one znacznie lepiej niż wcześniej testowane biurka „sosnowe”. Mimo, iż wykonane były z podobnego materiału to ciemniejsza okleina w kolorze hebanu została uznana jednomyślnie za bardziej efektowną.

Funkcjonalność obu biurek z szafkami została oceniano podobnie, dużo wyżej niż proste biurka komputerowe bez półek. Dodatkowo jedno z biurek miało podstawkę na monitor, więc otrzymało prawie najwyższą notę. Przejdźmy teraz do „testu kawowego”. Przypomnijmy: stawiamy na biurku świeżo zrobioną kawę i przeprowadzamy symulację przypadkowego potrącenie biurka. Biurko z jedną szafką po lewej stronie było stabilne, dużo bardziej niż proste biurko komputerowe. Zaobserwowano rozlanie się kawy na poziomie około 5%. Zdecydowanie najlepszą stabilność wykazało biurko z dwiema szafkami po bokach oraz podstawką na monitor – poziom rozlanej kawy nie przekroczył 1%.

Podsumowując oceny i przeprowadzone testy możemy stwierdzić, że biurka z bocznymi szafkami cechują się dużo większą stabilnością niż proste biurka komputerowe. Jeśli dodamy do tego atrakcyjny wygląd i dostosowanie do potrzeb pracownika (podstawka na monitor) to uzyskamy idealne biurko, którego będą nam zazdrościć pracownicy z innych działów.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *