Unikatowe meble biurowe do nowoczesnych wnętrz

nowoczesne meble biurowe (pinterest)
nowoczesne meble biurowe (pinterest)

Stylowe meble biurowe w naszej firmie nie tylko prezentują się dekoracyjnie i reprezentacyjnie, ale są równie użyteczne i funkcjonalne. Producenci wyposażenia biur stają na wysokości wymagań wielu firm i tworzą oryginalne kompozycje elementów meblowych, które można ustawić w pokoju prezesa i sekretarki, w pomieszczeniu konferencyjnym i właściwym pokoju pracowniczym. Poniżej oryginalne modele idealnie pasujące do nowoczesnych firm.

Open space design

open space w kolorze bordo (pinterest)
open space w kolorze bordo (pinterest)
office open space (pinterest)
office open space (pinterest)

Korporacyjne ustawienie mebli opiera się na zasadzie zagospodarowania jak najwięcej miejsca w jednej przestrzeni. Dlatego dobrym rozwiązaniem dla dużych firm jest kompozycja open space. Wielu z nas tego rodzaju ustawienie biurek i krzeseł kojarzy się dość negatywnie z pracą w call center. Siedzące obok siebie osoby mają niewiele własnej przestrzeni, zwykle oddzielone są specjalnymi boxami, w których można poczuć się nieswojo. Poniżej propozycja na nowoczesne aranżacje open space. Jak Wam się podoba zdjęcie przedstawiające ustawienie biurek na środku dużego pomieszczenia? Krzesła i pufy są w kolorze bordo.

Oryginalne krzesła biurowe

Luksusowe i oryginalne meble oferuje firma Sand&Birch, która sprzedaje nowoczesne wyposażenie biur. Krzesła z aluminium i wężowej wykładziny mogą wyglądać dziwacznie w niektórych biurach. Zdecydowanie idealnie komponują się z wyposażeniem biura na miarę XXI wieku. Niebanalny charakter i może trochę zupełnie niemeblowy kolekcji projektantów Sand&Birch prezentuje się nietuzinkowo w pokoju prezesa firmy. Elastyczne krzesło przedstawione na rysunku to arcydzieło sztuki, które może stać się wizytówką nowoczesnej firmy. Warto wiedzieć, że producent oferuje limitowane kolekcje, które nie są nastawione na komercyjną sprzedaż.

krzesło sandbirch design (pinterest)
krzesło sandbirch design (pinterest)
Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *