Zamawiamy regały do biura

regałyWyposażenie biura to nie tylko artykuły biurowe, takie jak np.: markery, papier do drukarki i długopisy. To także meble biurowe, bez których ciężko wyobrazić sobie funkcjonowanie naszej firmy. Do archiwizowania dokumentów, poukładania książek i segregatorów świetnie sprawdzają się zwykłe regały półkowe. Najlepiej ustawić je pod ścianą i nie zastawiać żadnymi akcesoriami biurowymi. Im więcej regał posiada półek, tym lepiej dla pracownika. Zawsze można podzielić regał na części, którym przyporządkujemy pewne obszary działalności firmy.

 Jaki wybrać regał do biura?

MINOLTA DIGITAL CAMERARegały do biura dostępne na rynku mogą być wykonane ze stali ocynkowanej hutniczo, sklejki, plastiku i drewna. Znajdziemy nowoczesne i systemowe regały półkowe oraz klasyczne drewniane półki. Stojąc przed wyborem mebli biurowych, weźmy pod uwagę rodzaj materiału, z którego są wykonane. Z mojego doświadczenia wiem, że trwałe i stabilnie konstrukcyjne są regały wykonane ze stali wysokiej jakości. Może i są ciężkie, ale nie rdzewieją, są trwałe i funkcjonalne.

Regały archiwalne i biurowe zostały zaprojektowane  myślą o wykorzystaniu każdej przestrzeni biurowej.  Możemy ustawić je w każdym pomieszczeniu bez względu na kaloryfery, rury wentylacyjne i kolumny. Regały półkowe pozwalają na efektowne zagospodarowanie przestrzeni i ergonomię środowiska pracy.

Zamówienie mebli on-line

regalik-biurowyZamówienie akcesoriów biurowych najczęściej realizuję w Makro. W sklepie jest szeroki asortyment mebli biurowych. Zaopatrzeniowcom biur ceniących swój czas, proponuję zakupy przez internet. Na stronie sklepu znalazłem regały, które są stabilne, mocne i wielofunkcyjne. Półki są wykonane z metalu, każda z nich wytrzymuje obciążenie do około 260 kg.

Regał metalowy Biloxxi na stałe zagościć w naszym biurze. Zastanawiam się nad zakupem drugiego mebla ze strony Makro. Regał ocynkowany Mega Strong plus posiada nośność aż 400 kg.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *