Długopisy żelowe z brokatem

długopisy-żelowe-akcesoriawbiurze-plSą osoby, dla których pisanie to nie tylko przekaz informacji na kartce papieru, ale i czysty artyzm. Aby pismo wyglądało jak dzieło sztuki, potrzebna jest nietuzinkowa technika pisania oraz ciekawe akcesoria piśmiennicze. Estetyczny efekt osiągniemy, gdy pozostawimy ślad na kartce za pomocą długopisu żelowego. Firma Pentel oraz Bic oferuje przebojowe pisaki z brokatem, które na pewno spodobają się dzieciom i młodzieży szkolnej. Na biurku pracowniczym również mogą znaleźć swoje miejsce, szczególnie przy komputerze grafika i korektora. Produkty od Pentel polecam wszystkim zainteresowanym energetyczną mocą brokatu płynącego spod z żelowego wkładu.

długopisy-akcesoriawbiurze-plDługopisy żelowe Pentel zostały wyposażone w wygodny uchwyt wykonany z gumki. Cienka końcówka artykułu pozwala na estetyczne pismo i kreatywne wzorki bez konieczności oczekiwania na wysychanie. W efekcie powstaje linia pisania o grubości 0,35 mm. Intensywne kolory wkładu przypominają barwy tęczy, która nigdy nie zachodzi.

artykuly-pismiennicze-akcesoriawbiurze-plDługopisy brokatowe od Pentel posiadają wygodny klip, który pozwala na umocowanie akcesorium przy notesie, w teczce lub w torbie. Dzięki temu mamy je zawsze przy sobie. Co więcej, tusz wypełniający żelowe wnętrze długopisu nigdy nie wysycha, nie blaknie i zawsze gwarantuje niepowtarzalne wrażenia wizualne. Kolorowe długopisy z brokatem to sposób na oryginalne notatki i niebanalna propozycja piśmiennicza dla kreatywnych pracowników biur. To doskonałe narzędzie pisarskie dla początkujących uczniów sztuki pisania.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *