Markery suchościeralne do tablic

markery-do-tablicMarkery do tablic suchościeralnych to temat na dziś. Jakiś czas temu pisałem o zakreślaczach biurowych, które wykorzystujemy niemal codziennie w pracy biurowej do zaznaczania i wyodrębniania najważniejszych fraz i fragmentów w tekście. Markery do tablic wyglądają podobnie jak zakreślacze, posiadają końcówkę odporną na wysychanie,  ergonomiczny kształt i plastikowy korpus. Tusz jednak wykonany jest na bazie wody, co pozwala na łatwe ścieranie z tablicy. Pisaki do białych tablic sprawdzają w trakcie spotkań biznesowych, szkoleń oraz narad biurowych, czyli we wszystkich sytuacjach, w których potrzebujemy tablicy. 

Markery do białych tablic możemy wycierać na sucho bez pozostawiania śladów praktycznie z gładkiej powierzchni szklanej i emaliowanej. Zwykle posiadają okrągłą końcówkę, rzadziej ściętą i są dostępne w różnych kolorach. W zestawie pisarskim Pentel są trzy markery (pomarańczowy, zielony i żółty) o długości linii pisania 250 milimetrów i tuszu wykonanym na bazie alkoholu. Markery marki Sigma XXL posiadają tusz wodnisty z końcówką odporną na wysychanie. W zestawie jest cztery pisaki w kolorze niebieskim lub czarnym. Produkty są dostępne na stronie internetowej Makro.

Osobiście polecam markery marki Sigma XXL, zwykle wystarczają mi na kilka miesięcy, a stosuje je niemal codziennie. Nadają się do ponownego napełnienia, a tusz pigmentowy ma naturalny zapach i nie zawiera octanu butynu. W trakcie prowadzenia konferencji unikniemy częstego kichania, które czasami występuje u osób mających alergię na zapach tuszu 🙂 W mojej pracy podczas prowadzenia prezentacji używam także markerów do flipchartu. Znakomicie sprawdzają się przy rysowaniu wyraźnych linii. Wszystkim polecam produkty marki Sigma XXL. W zestawie zawierającym markery suchościeralne możemy zakupić również gąbki i płyn do mycia tablic.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *