Zakreślacze reklamowe

zakreślacze-biuroweNa biurku każdego pracownika biurowego znajdziemy zakreślasze. Codziennie ułatwiają nam zaznaczanie najważniejszych informacji w tekście, podkreślenie istotnym elementów w papierach oraz wyodrębnienie treści, które będziemy wykorzystywać w dalszej pracy. Kolorowe zakreślacze pozwalają na odnotowanie najważniejszych fraz i haseł, planowanie i organizowanie czasu  oraz robienie efektownych zapisków. Na rynku dostępne są zakreślacze z nadrukiem i logo – mogą służyć naszej firmie jako gadżet reklamowy.

Artykuły biurowe mogą pomóc startującym firmom rozreklamować swoją działalność na rynku. W trosce o każdego klienta, warto zakupić zakreślacze z logo przedsiębiorstwa. Taki mały prezencik to dowód wdzięczności za zainteresowanie się naszą firmą i forma zaproszenia do dalszego kontaktu.

Na rynku mamy duży wybór zakreślaczy: od pojedynczych mazaków do ciekawych akcesoriów o określonym kształcie, np.: kwiatka czy samochodu. Niektóre artykuły biurowe tego typu mogą mieć kilka kolorów w jednym. Takie gadżety są przydatne każdemu pracownikowi. Ciekawym rozwiązaniem są zakreślacze, które można postawić na biuru w specjalnym stojaku. Wówczas logo firmy można umieścić na podstawce lub na samym zakreślaczu. Dużą popularnością cieszą się zestawy zakreślacza z karteczkami lub długopisem. Wygodne w użytkowaniu są zakreślacze w kształcie trójkąta o następujących kolorach: żółty, zielony i pomarańczowy. Najczęściej wybierane artykuły biurowe to zakreślacze fluorescencyjne. Są dobrej jakości, mają ładne kolory oraz nie przebijają na drugą stronę kartki. Nie rozmazują się i wyglądają naprawdę estetycznie. Zwykle wystarczają na długo, są bardzo poręczne i solidne.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *