Zamawiamy akcesoria piśmiennicze do biura

akcesoria-piśmienniczeDziś zamawiamy artykuły biurowe służące do pisania. Na co dzień nie wyobrażamy sobie pracy bez długopisu, ołówka czy pióra. Te elementarne artykuły biurowe sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach, zawsze musimy mieć je pod ręką. Na każdym biurku powinno znaleźć się miejsce na akcesoria piśmiennicze. Cienkopisy, ołówki i długopisy możemy przechowywać w specjalnym etui lub piórniku. Zamawiajmy akcesoria biurowe w sprawdzonych miejscach, np. sklep biuro-online Makro. Zawsze jest szansa dostać produkty gratis 🙂 Zachęcam do zaopatrzenia biura na stronach internetowych!

Cienkopisy
BLN75-ACienkopisy Stabilo i Pentel są najlepsze i najbardziej wydajne produkty biurowe jakie do tej pory używałem. Artykuły piśmiennicze są dostępne na stronie Makro w różnych kolorach, tj.: niebieski, fioletowych, turkusowy, czerwony, czarny – w wersji pojedynczej i w opakowaniu.

Posiadają niezawodny znak rozpoznawczy: jasne i podłużne paski na pomarańczowej obudowie. Idealnie nadają się do pisania oraz do pracy z szablonem i artykułami kreślarskimi. Końcówka cienkopisu jest dość mocna i odporna na uszkodzenia. Na stronie sklepu biuro-online znajdziemy aż 25 kolorów cienkopisów Stabilo.

Długopisy
długopisDługopisy Sigma w różnych kolorach są równie wydajnym produktem, jak cienkopisy Stabilo. Na stronie Makro możemy kupić długopisy automatyczne, żelowe i kulkowe. Do dyspozycji klientów są również produkty marki Aro i Pentel.

Osobiście polecam model Pentel Lancelot LCB20 – jest bardzo elegancki, smukły i posiada mosiężną obudowę w kolorze czarnym pokrytą warstwą lakieru. Wkłady wymienne do długopisu zamówiłem również na stronie sklepu Makro.

Pióra kulkowe i wieczne
pióro-kulkowePióra kulkowe Stabilo to kolejny produkt warty polecenia. Stabilo Worker Colorful to wysokiej jakości pióra posiadające system ciekłego tuszu. Wysoki komfort pisania i antypoślizgowa powłoka to kolejne zalety tego produktu. Pióro kulkowe jest dostępne w czterech kolorach.

Pióro wieczne Zentih Omega jest bardzo stylowe i posiada wymienne naboje atramentowe Zenith. Akcesoria biurowe zamówiłem na stronie Makro.

Facebooktwittergoogle_pluspinterest

Post Author: Grzegorz Kozłowski

Grzegorz Kozłowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *